Mielőtt elkezdesz angolt tanulni
Angol nyelvtanulás
Mikre érdemes odafigyelni, mielőtt belevágsz az angol nyelv tanulásába? Hogyan tudsz akár 3 hónap alatt eljutni társalgási szintre? Milyen módszerrel érdemes szavakat tanulni?

Kriszta és Balázs, a Bonaventura Nyelviskola munkatársai, élő előadást tartanak a következő témákról:

• Mikre érdemes odafigyelni, mielőtt belevágsz az angol nyelv tanulásába?
  • Hogyan mérd fel a feladat nagyságát?
  • Hogyan tudsz akár 3 hónap alatt eljutni társalgási szintre?
  • Milyen módszerrel érdemes szavakat tanulni?